Filtr produktów

Pościel bawełniana MyWay rozmiar 160×200

szczegóły produktu

70złBezpłatna Dostawa od: 350złWysyłka do 24hMożliwy odbiór osobistyZwrot do 14 dni

Decydując się na zakup pościeli MyWay z bawełny organicznej mamy pewność, że jej produkcja była dobra dla ludzi i środowiska. Możemy mieć też pewność, że wybrany przez nas produkt firmy MyWay jest dobrej jakości, co w efekcie pozwala nam używać go dłużej. Wzory pościeli są nowoczesne a kolory trwałe.
W skład kompletu wchodzą:

– Poszwa na Pościel 160×200 – 1szt

– Poszewki na poduszki 70×80 – 2szt

Komplet pościeli posiada zamki błyskawiczne w poszewkach i poszwie. Pościel można prać w pralce , w temperaturze maksymalnej 40C. Ze względu na różne partie produkcyjne i charakter tkaniny dopuszczalne są odstępstwa tonacji kolorów. Możliwe jest przesunięcie wzoru na poszewkach. Wymiary +/- 5 cm

W tkaninie zastosowany jest klasyczny splot wyróżniający się dużą gęstością oraz wytrzymałością. Delikatna i miękka w dotyku tkanina w połączeniu z ciekawymi i unikalnymi wzorami dopasowanymi zapewnia duży komfort podczas snu.
Każdy komplet pościeli to niepowtarzalny, autorski wzór, a dobór barw i połączenia kolorów sprawiają, że produkt wnosi pozytywny nastrój do każdego wnętrza. Kolory są wyraziste i zachowują swoją pierwotną barwę nawet po wielu praniach. Gramatura tkaniny wynosi 144g/m2.

Pościel marki MyWay posiada certyfikat STANDARD 100 marki OEKO-TEX®, jest to wiodące, międzynarodowe oznaczenie bezpiecznych wyrobów włókienniczych.

Co to jest certyfikat Oeko-Tex standard 100? To odznaczenie przyznawane jest produktom tekstylnym i dotyczy całej procedury produkcyjnej. Oznacza to, że weryfikacji poddawane są nie tylko wyroby gotowe do sprzedaży, ale także półfabrykanty i surowce. Badaniom poddawane są nici, tkaniny, materiały wykończeniowe, akcesoria. Warunkiem uzyskania certyfikatu jest między innymi zgodność z normą XVII REACH, dotyczącą zawartości chemicznych substancji szkodliwych. Stowarzyszenie Oeko-Tex pod uwagę bierze także substancje potencjalnie niebezpieczne dla zdrowia. Uwzględniane są również zagrożenia związane z nietrwałością produktu.

Warto kupować świadomie i wybierać Tekstylia Godne Zaufania z certyfikatem Oeko-Tex standard 100. To wyroby sprawdzone pod kątem zawartości substancji niebezpiecznych, jak też w zakresie innych, potencjalnych zagrożeń.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 23

Masz jakieś pytania, wątpliwości, potrzebujesz pomocy w doborze koloru?

Napisz do nas kontakt@poscielelway.pl lub zadzwoń na naszą infolinie: 720-843-933
Jesteśmy dla Ciebie codziennie od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00 w sobotę od 10:00 do 14:00