Warunki zakupu

 

Zamówienia

1. Zamówienia można składać na stronie internetowej sklepu i drogą mailową na adres: kontakt@poscielelway.pl przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu lub telefonicznie, pod numerem tel. 720-843-933, od poniedziałku do piątku od 9.00 do 17.00 w sobotę od 10.00 do 14.00.
2. W prawidłowo złożonym zamówieniu powinny znaleźć się następujące dane: nazwa produktu, ilość a także pełne dane kontaktowe osoby składającej zamówienie (imię i nazwisko, adres dostawy-ulica, nr domu/ mieszkania, kod pocztowy, miasto, telefon kontaktowy) oraz wybór formy płatności. W przypadku zamówień składanych e-mailem lub telefonicznie nie ma możliwości płatności online.

3. Ceny towarów podawane są w złotych polskich, sklep poscielelway.pl wystawia faktury VAT, dokumentem potwierdzającym zakup jest paragon lub na życzenie klienta faktura VAT.

4. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

Realizacja zamówienia

1. Realizacja zamówienia następuje po jego potwierdzeniu przez sklep za pomocą e-mail lub telefonu.

   1.1 Zamówienia opłacone szybkim przelewem elektronicznym on-line, złożone do godziny 13:00 zostaną zrealizowane tego samego dnia, zamówienia złożone po godzinie 13:00 zostaną zrealizowane następnego dnia.

   1.2 Zamówienia opłacone tradycyjnym przelewem zostaną zrealizowane następnego dnia po otrzymaniu przelewu.

   1.3 Zamówienia z formą płatności za pobraniem, złożone do godziny 13:00 zostaną zrealizowane tego samego dnia, zamówienia złożone po godzinie 13:00 zostaną zrealizowane następnego dnia.

Zamówienia złożone w sobotę, niedziele i święta realizowane są w dni robocze.

2. W przypadku braku towaru Klient zostanie o tym bezzwłocznie poinformowany, w celu ustalenia dalszych losów zamówienia.

3. Wszelkie zmiany w zamówieniu lub jego anulowanie możliwe jest przed wysłaniem towaru i/lub przed wystawieniem dokumentu sprzedaży. W tym celu należy skontaktować się telefonicznie, pod numerem tel. 720-843-933. Klient nie może anulować zamówienia, które zostało już wysłane.

4. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania się zapasów objętych taką formą sprzedaży.

5. Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon, na życzenie klienta może być wystawiona także faktura VAT. Dokumenty są wystawiane w chwili, gdy zamówienie jest gotowe do wysyłki.

Dostawa

1. Dostawa realizowana jest za pośrednictwem: firmy kurierskiej InPost na terenie całego kraju. Zakup produktów na kwotę powyżej 350zł – dostawa Bezpłatnie (Paczka Kurier InPost, Paczkomat)

Dostawa Kurier InPost (do 20 sztuk w paczce ) – 17zł

Dostawa Kurier InPost Pobranie (do 20 sztuk w paczce ) – 20zł

Paczkomaty (do 10 sztuk w paczce ) – 14zł

Przewidywany czas dostawy – 1 dzień roboczy

Istnieje możliwość dostawy za granicę. Koszt dostawy ustalany jest wówczas indywidualnie na podstawie dokładnego adresu dostawy. Przy takich zamówieniach wymagana jest 100 % przedpłata na konto.
Przed dokonaniem zamówienia w sklepie prosimy o kontakt telefoniczny.

2. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy

3. Jeżeli Klient w chwili odbioru przesyłki zauważy, że paczka posiada uszkodzenia, które nastąpiły podczas transportu powinien sporządzić protokół uszkodzeń w obecności kuriera i odmówić przyjęcia towaru.

4. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienie w dostawie spowodowane błędnym lub niedokładnym adresem podanym przez Klienta.

Formy płatności

Dla Twojej wygody oferujemy szereg dogodnych metod płatności:

1. Szybki przelew elektroniczny on-line, realizowane za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych Paynow. Lista dostępnych banków jest widoczna podczas składania zamówienia. System płatności elektronicznych Paynow umożliwia również płatność BLIK. Weryfikacja płatności szybkim przelewem trwa zazwyczaj kilkanaście minut.

2. Tradycyjny przelew – na konto bankowe:

mBank
96114020040000300274397182

Klient, który wybrał opcję płatności przelewem, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 7 dni roboczych od daty złożenia. W przeciwnym wypadku zamówienie zostaje usunięte. Istnieje możliwość przedłużenia terminu zapłaty przy uprzednim poinformowaniu o tym fakcie sklepu.

3. Za pobraniem – gotówką kurierowi, przy odbiorze przesyłki
Klient, który wybrał opcję płatności za pobraniem, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie przy odbiorze przesyłki u kuriera.

4. Płatność przy odbiorze
Klient, który wybrał opcję płatności przy odbiorze osobistym, jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie przy jego odbiorze.

Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za wybraną formę płatności.

Masz jakieś pytania, wątpliwości, potrzebujesz pomocy w doborze koloru?

Napisz do nas kontakt@poscielelway.pl lub zadzwoń na naszą infolinie: 720-843-933
Jesteśmy dla Ciebie codziennie od poniedziałku do piątku od 9:00 do 17:00 w sobotę od 10:00 do 14:00