Filtr produktów

Każdy kolor to inne uczucie.

Każdy kolor to inne uczucie.

21 stycznia 2021 o 14:12
Kategoria:
Porady
Poruszane tematy:
, , , , ,

Każdy kolor to inne uczucie. Może być chłodny jak niebieski lub słodki jak czerwony. A który kolor najbardziej pasuje do Twojej sypialni?

Każdy z nas ma jakiś ulubiony kolor lub kolory, są one bowiem odzwierciedleniem naszego charakteru i naszej osoby. Możemy je na co dzień eksponować w ubiorze, makijażu czy w kolorze włosów itp. W domu natomiast możemy je wyrazić w kolorze ścian, dodatków czy w miejscu
w którym śpimy tj. kolorach naszej sypialni, a szczegółowiej kolorze pościeli, których na naszym rynku jest bardzo duży wybór.

Urządzając nasze miejsce do spania i codziennego wypoczynku powinniśmy kierować się tym jakie kolory pasują do nas i naszego wnętrza, które urządzamy. Nasze łóżko bowiem jest najważniejszym meblem w naszej sypialni, dlatego powinniśmy je „ubrać” w taki sposób jak czynimy to sami wychodząc z domu, czyli z największą starannością.

Pościel w naszej sypialni powinna być zarówno piękna pod względem estetycznym oraz kolorystycznym jak i przyjazna dla naszego ciała i komfortowa. Jedną z nich jest pościel z satyny bawełnianej, której praktycznie wszystkie kolory i wzory dostępne są w naszej ofercie sprzedażowej.

Jaki kolor pościeli wybrać do naszej sypialni?

Obecnie na naszym rynku pościelowym znajdziemy praktycznie wszystkie kolory pościeli oraz bogate wzornictwo, które zwróci naszą uwagę jak i ozdobi w piękny sposób naszą sypialnię. Obecnie na topie są kolory szarości, które pasują do nowoczesnych jasnych wnętrz jak i wnętrz tradycyjnych.

Modne w tym sezonie są połączenia szarości z burgundem czy fuksją, utrzymują się
w dalszym ciągu trendy czarno białe czy odważne wzornictwo geometryczne polegające na wielokrotnym użyciu motywu zwierzęcego lub roślinnego.

Ale oczywiście można postawić na mniej zmysłowe, a bardziej wesołe kolory pościeli – żółcienie, zielenie, błękity. Ważne, by były mocne, a wzory wyraziste. Takiej pościeli wówczas nie trzeba przykrywać narzutą, gdyż stanowi ona swoistą ozdobą naszej sypialni.

Mając sypialnie białą, zieloną, żółtą, fioletową czy każdą inną musimy mieć świadomość, że czarny, biały bądź szary i jego połączenie to kolor uniwersalny będzie pasował do wszystkiego, dlatego też jest to najlepszy wybór nie tylko dla siebie do własnego domu, ale również, jako prezent dla znajomych, kiedy nie wiemy, w jakim kolorze jest ich sypialnia.

Jeśli zaś nie wiemy jaki kolor pościeli wybrać, najbezpieczniej będzie, gdy wybierzemy kolory, które uspokajają, są łagodne i stonowane. W taki sposób działają kolory zielony, żółty i niebieski, które tworzą najpopularniejsze kolory wybierane podczas aranżacji sypialni.

 

Wszystkie kolory i bogate wzornictwo pościelowe znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.poscielelway.pl.  ZAPRASZAMY

Dodaj komentarz